Oj! Kur dingo JavaScript? Jūsų naršyklėje yra išjungtas JavaScript palaikymas, arba jo išvis nėra. Prašome įjungti JavaScript savo naršyklėje, jeigu norite matyti šį puslapį tvarkingai, arba atnaujinkite savo naršyklę į tokią, kuri palaiko JavaScript.

Straipsniai

CSGO Reikalavimai

Šioje pamokoje paaiškinsiu reikalavimus ir rekomendacijas pradedantiesiems žaisti, visgi jau žaidžiantys žino reikalavimus.
Norėdami žaisti šį žaidimą, visų pirmiausia turite atkreipti dėmėsį į kelias detales ir atitikti reikalavimus.Šiame žaidime galite rasti įvairiausiu žmonių : jaunų, suaugusių ir net pasenusių; vaikinų ir merginų.

Aišku dažniausiai rasite 15-27 metų vaikinus, tai gali būti pliusas pradedančioms merginoms, kadangi daugelis vaikinų tiesiog pradeda varvinti seilę išgirdę, kad žaidžia su tikra mergina. Dėmesio tikrai bus, tad jeigu norite galite tuo pasinaudoti.Nenustebkite, pamatę atrodo merginos profilį, žaidžia ir panašiai ir staiga iš mic išgirstate kokio pikto vaikino balsą, man dažnai atsiranda apsimetėlių, norinčių irgi gauti šią lengvatą, paprašyti skin's nemokamai iš kitų ir sulaukti dėmėsio.

Gerai, eikime prie temos.Žaidimo techniniai reikalavimai kompiuteriui :Minimum:

OS: Windows® 7/Vista/XP

Processor: Intel® Core™ 2 Duo E6600 or AMD Phenom™ X3 8750 processor or better

Memory: 2 GB RAM

Graphics: Video card must be 256 MB or more and should be a DirectX 9-compatible with support for Pixel Shader 3.0

DirectX: Version 9.0c

Storage: 15 GB available spaceTai yra žemiausia galima riba ir su tokiais parametrais žaidimas veiks, bet turėkite omenyje, kad gali striginėti.

Ar kitaip tariant turėti mažą FPS.

FPS
- tai sutrumpintai Frames per seconds arba lietuviškai vaizdai per sekundę.

FPS riba galima rasti ir ant kiekvieno ekrano galimybių, dažniausiai ekranai ištempia 60-70fps realiai, jei ekranas ir mažų galimybių, bet jūms pats kompiuteris yra galingesnis, gali ištempti ir daugiau FPS kurių realiai jūs nepastebesite, tiesiog žaidimas veiks laisviau ir atrodys tarsi žaistumėte realiame laike, mažiau trigdžių.Anyway, šiomis dienomis beveik betkuris kompiuteris ištemptu minimalius reikalavimus šiam žaidimui.Žaidžiant šį žaidimą rekomenduočiau turėti :[b]Headphones su mikrofonu[/b] - žaidžiant su ausinėmis galite girdėti aplink esančius žaidėjus jautresniais nustatymais, kas padeda būti atsargesniam. Šiais laikais beveik visi žaidėjai turi mikrofonus ir komunikuoja kalbėdami, kas padeda sutaupyti laiko palyginant kiek užtruktumėte rašant žinutes, nebent išvis nesiruošiate kontaktuoti su kitais.Pelę ir klaviatūrą - Jei žaidžiate su laptop'u, galiu pasakyti, kad tiesiog neapsimoka net bandyti žaisti su touchpad, nespėsite nei nusitaikyti nei reaguoti žaidime - ypač kad šis žaidimas yra fast-pace(greitas) ir reikalauja būti budriu judesiuose. Todėl pelytė yra būtina. Tai gali buti galvosūkis irgi, kadangi pelytės irgi turi skirtingus greičius, reakcijas kitaip vadinama DPI ( DOTS PER INCH ) ( TAŠKAI PER COLĮ ). Rekomenduočiau turėti pelę, kuri leidžia mygtuko paspaudimu pasirinkti iš kelių DPI variantų, kas yra patogu. Jei nėra galimybiu, galite tiesiog išbandyti savo turima pele ir gal jums bus patogu, visgi CSGO nustatymuose turi savo pelės sensitivity pasirinkimus.

O klaviatūra yra tiesiog reikalinga betkuriam kompiuteriui (PC ir Laptop) ypač be jos šiame žaidime niekaip, kadangi didžioji dalis valdymo ir vyksta per klaviatūrą.Toliau, visa kita priklauso tik nuo jūsų pačių. Pateiksiu daugiau pamokų pradžiamoksliams, kad jaustumėtės saugiau ir greičiau galėtumėte tobulėti šiame žaidime. Todėl pradžioje neišeinant žaisti, nenuleiskite akių - daugelis žaidėjų jau žaidžia metų metus ir būna, kad lieka tam tikram žemos kokybės žaidimo lygije. Žaisti ir žaisti tai dar ne viskas, reikia įsigilinti į teoriją irgi.Sėkmės.

CSZ.LT

Lifelord 2020 lapkričio 30 581 perskaitymas 0 komentaras 1 reitingas Spausdinti

0 komentaras

Parašyti komentarą

Turite prisijungti, norėdami parašyti komentarą.
  • Komentarų dar neparašyta.


Balsuoti gali tik nariai. Prašome Prisijungti arba Registruotis jeigu norite balsuoti.
Nuostabu! (1)100 %
Labai gerai (0)0 %
Gerai (0)0 %
Patenkinamai (0)0 %
Blogai (0)0 %
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas google rank checker