Oj! Kur dingo JavaScript? Jūsų naršyklėje yra išjungtas JavaScript palaikymas, arba jo išvis nėra. Prašome įjungti JavaScript savo naršyklėje, jeigu norite matyti šį puslapį tvarkingai, arba atnaujinkite savo naršyklę į tokią, kuri palaiko JavaScript.

Straipsniai

CSGO TRENIRUOTĖS

Šioje pamokoje jūs išmoksite naudotis Counter-strike global offensive workshop opcija, norėdami praktikuotis savo žaidimą.
Ši pamoka padeda jūms išmokti įvairių žaidimo aspektų, kaip dažniausios vietos kur slepiasi varžovai, tokiu atveju išmoksite PRE-FIRE, aim ir daug daug kitų galimybių populiariausiuose competitive žemėlapiuose.Viskas labai paprasta, tiesiog sekite step by step:1. Jūms reikia sekti workout map kūrėjų žemėlapius kuriuos norite praktikuoti, tai galite padaryti užėję į STEAM PUSLAPIO SKIRTĮ.2. Spauskite ant View page.3. Taip atrodo Yprac Practice and Warmup steam puslapis. Paėję į apačią matysite map sarašą ant kurių galite praktikuoti. Spauskite ant betkurio + žaliame fone. Norėdami sekti jų map'us, turite prisijungti prie naudojamo steam account. Spauskite ant SIGN IN.4. Atsidariusiame puslapyje suveskite savo steam prisijungimo duomenis, bei sugryškite į buvusį puslapį.5. Gryžkite prie map sarašo apačioje, bei pasirinkite žemėlapius kuriuos norite, paspaude ant pliusiuko, arba spauskite ant Subscribe to ALL.

6. Dabar įsijunkite CSGO žaidimą, spauskite ant PLAY (dešinėje viršuje), tada ant Official Matchmaking(kaip nurodyta paveikslėlyje) ir pasirinkite WORKSHOP MAPS.7. Pasirinkite norimą žemėlapį iš tų kuriuos pradėjote sekti norėdami praktikuotis.8. Atsidarius Choose mode langui, spauskite GO9. Užkrovus žemėlapį, matysite tokį vaizdą kaip rodo paveikslėlis žemiau, spauskite SPACE mygtuką (jump/šokti).10. Na ir štai jūs esate pasirinkimų skiltyje, su savo žmogeliuku galite apsižvalgyti aplink, pasirinkimą atlikti šaudami ant norimų opcijų, tada belieka eiti į apskritimą viduryje ir jūs atsidursite treiniruotės situacijoje.Lifelord 2020 gruodžio 08 484 perskaitymas 0 komentaras 0 reitingas Spausdinti

0 komentaras

Parašyti komentarą

Turite prisijungti, norėdami parašyti komentarą.
  • Komentarų dar neparašyta.


Balsuoti gali tik nariai. Prašome Prisijungti arba Registruotis jeigu norite balsuoti.
Nuostabu! (0)0 %
Labai gerai (0)0 %
Gerai (0)0 %
Patenkinamai (0)0 %
Blogai (0)0 %
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas google rank checker