Oj! Kur dingo JavaScript? Jūsų naršyklėje yra išjungtas JavaScript palaikymas, arba jo išvis nėra. Prašome įjungti JavaScript savo naršyklėje, jeigu norite matyti šį puslapį tvarkingai, arba atnaujinkite savo naršyklę į tokią, kuri palaiko JavaScript.

Straipsniai

CSGO Rank paaiškinimas

Šiame straipsnyje paaiškinsime pagrindus apie competitive bei įprastus rank.
CSGO žaidžia milijonai žaidėjų iš viso pasaulio, ir aišku daugelis žaidžia skirtingu lygiu, vieni geriau kiti blogiau.

Rankai yra skirti padėti žmonėms žaisti prieš panašaus lygio žaidėjus, jei žaisite geriau nei kiti to pačio rank, per laiką jis pakils, jei prasčiau - nukris.

Nėra prasmės leisti naujokams žaisti su profesionaliais žaidėjais, viskas eitu į vienus vartus ir naujokams nebūtu jokios pramogos.COMPETITIVE RANKAI

Competitive susirado iš 18 rankų :

Silver I(S1)

Silver II(S2)

Silver III(S3)

Silver IV(S4)

Silver Elite(SE)

Silver Elite Master(SEM)

Gold Nova I(GN1)

Gold Nova II(GN2)

Gold Nova III(GN3)

Gold Nova Master(GNM/GN4)

Master Guardian I(MG1/MG)

Master Guardian II(MG2)

Master Guardian Elite(MGE)

Distinguished Master Guardian(DMG)

Legendary Eagle(LE)

Legendary Eagle Master(LEM)

Supreme Master First Class(SMFC)

The Global Elite(GE)
Pagal rank paveikslėlių dizainą galite matyti rank systemą kaip 3 lygius žaidėjų:Pirmi šeši rank'ai skirti pradedantiesiems ( S1 - SEM ). Daugelis žaidėjų šiame lygyje dažniausiai neturi daug patirties, nemoka komunikuoti ar žaisti komandiškai, o kaikurie net nemoka taikliai šaudyti.Sekantys 7 rank'ai skirti patyrusiems, vidutinės klasės žaidėjams ( GN1 - MGE ). Šiame lygyje jau galite sutikti žaidėjų kurie turi gera supratimą apie skirtingas strategijas, pažysta žemėlapius, bei neblogai įvaldę asmeninius skills.Paskutiniai 5 rank'ai skirti geriausiems žaidėjams ( DMG - GE ). Žaidžiant su žaidėjais iš šių rankų, galite pagalvoti kad visi aplink čytina, kadangi visi yra puikiai įvaldę taiklumą, puikiai supranta kiekvieną situaciją ir jos svarbą, žino kur gali būti varžovai kokiame map'e todėl ir prefire teisinga kryptimi dažnai tikėtinas. Sėkmingai kordinuotas žaidimas.Kaip gauti savo pirmąjį rank'a?Kad gauti Competitive rank'ą, visų pirma jums reikia pasiekti level 2 - ką galite padaryti žaisdami kitokius žaidimo mode's (Gungame, CSDM, Casual ir panašiai.).

Tada jums reikės laimėti 10 competitive žaidimų ( ne rounds), norint išvengti nereikalingų account pertekliaus steam limituoja šį procesą - per dieną maximum 2 laimėjimai, pasirodo cooldown.Tačiau siūlytumėme neskubėti žaisti iškart competitive žaidimų, kol dar nesijaučiate labai geras žaidėjas. Kol jūs žaisite competitive iki 10 pergalių - sistema jus perkėlinės per ranks su kitais žaidėjais, tikrindama jūsų. Tad jei nesate tinkamai pasiruošę, net laimėje 10 competitive žaidimų galite gauti žemą rank, tarkim silver.Jei nežaidėte ilgiau nei mėnesį, jūsų rank bus paslėptas vėl, bet šįkart reikia laimėti tik vieną žaidimą bei jus būsite arti ar net tame pačiame rank kaip buvote prieš tai.

Laukiant mėnesį jūsų rank nesirestartuos, tad neverta bandyti norint geresnio rank. Teks kurti naują vartotoją ir pradėti iš naujo arba bandyti kelti esama.Kaip pasikelti savo rank ?Žaidimo kūrėjai nenurodo tikslių kriterijų kaip rank yra pakeliamas, nes tai leistu čyteriams turėti tam tikrą žaidimo planą leidžiant jiems sukčiaujant gauti didesnį rank greičiau.Daugelis žaidėjų visdar dabar klausinėja, kaip pasikelti savo rank ?

Visų pirma žaiskite, žaiskite ir dar kartą žaiskite. Mėgaukitės žaidimu, žaisdami netik ginčykitės, kad jūs visada teisus, bet ir išklausykite kitų. Visada mokinkitės ir siekite būti geresni, pasistenkite suprasti kuo daugiau. Mokinkitės kaip veikia kiekvienas ginklas, žemėlapių paslaptys, komandinės taktikos, tobulinkite taiklumą taikantis į galvą ir pnš.

Pirma taisyklė norint pasikelti rank - būnant prastam - rankas niekada nekils.Trys pagrindiniai aspektai kaip galite pasikelti rank :Match laimėjimas - Jei laimite žaidimą, jūs kažkiek boost gausite betkokiu atveju ties jūsų rank, todėl geriau būkite draugiški komandos draugams ir siekite pergalių kartu. Būnant lygiosioms dažniausiai iš šio kriterijaus boost'o nesulauksite. Pralaimint - dar mažiau šansų, gali veikti net priešingai.Round laimėjimas - Kuo didesniu skirtumu jūsų komanda laimi mačhą, tuo daugiau boost'o gausite savo rank'ui. PVZ.: Laimėdami 16-4 gausite daugiau boost'o nei tarkim laimint 16-14.Komandos draugų ir varžovų rank'ai - Norite įrodyti CSGO kad esate geresnis nei jūsų turimas rank ? Bandykite žaisti su didesniais rank'ais. Tai padaryti galite susijungdami su geresnio rank'o draugais i lobby, ar pasikviesdami geresnio ranko žaidėjų ieškančių su kuo žaisti. Varžovai atrenkami atsižvelgiant į tavo komandos geriausio žaidėjo rank, tad du zuikiai vienu šūviu.Jūsų pačio žaidimas - Stenkitės žaisti kuo geriau visą laiką, kuo daugiau MVP - tuo geriau. Stenkitės turėti gerą kill/death ratio.Tada jau bereikia žaisti laikantis šių kriterijų ir laukti kada rank galiausiai pakils, tai gali ir užtrukti.CSGO LYGIAI :

Skirtingumas tarp rank ir lygių : Rank leidžia sistemai sugrupuoti žmones su panašaus pajėgumo žaidimu, atsižvelgiant į skills ir panašiai. O Lygiai nurodo žaidėjo atsidavimą žaidimui.CSGO yra 40 žaidimo lygių, vadinamu profile ranks:Beveik betkokia veikla žaidime leidžia jums gauti exp ir keltis lygius. Daugiau exp gausite žaidžiant official serveriuose.

Kai pasikeliate lygį, jūs gausite dovanų iš csgo - dažniausiai tai skin, case ar spray item.(kartą per savaitę max)Kai pasiekiate 40 lygį, jūs galite atsiimti medalį. Tiesiog prie lygių lentelės atsiras galimybė paspausti "Get Service Medal"

Medaliai yra keičiami kasmet, tad galite susirinkti visą kolekciją jų.PAAIŠKINIMAS APIE SMURF ŽAIDĖJUS:

Smurf žaidėjai tai ne mėlini elfai kaip gali atrodyti iš pradžių. Tai yra geri žaidėjai kurie žaidžia metų metus ir stengiasi žaisti prieš naujokus.

Tai jiems leidžia greit pakilti lygyje ir gauti apdovanojimus (items). Todėl jie nepersistengia laimėti žaidimų:

Jie specialiai pralaimi varžybas ir krenta į Silver Rank's.

Lengvai laimi varžybas žaidžiant prieš nepatyrusius žaidėjus.

Daro tai vėl ir vėl.
Tai yra labai blogas dalykas atsižvelgiant kad tai neleidžia naujokams tobulėti ir žaisti tarp savo lygio žaidėjų, bet taip pat ir patiems smurf žaidėjams numuša kokybę.

Naujokai turėtu žinoti apie tokius žaidėjus kaip SMURF. Kadangi jei dar tik pradeda žaisti ir lengvai pralaimi varžybas, tai gali numušti pasitikėjimą ir net nustoti bandyti toliau.

Net ir patyrę žaidėjai gali susidurti su tokiais žaidėjais kaip SMURF. Jie tiesiog nesistengia laimėti varžybų, neprisideda prie pergalių ir tiesiog nori susimažinti savo bei komandos draugų ranks.

Lifelord 2020 gruodžio 10 571 perskaitymas 0 komentaras 0 reitingas Spausdinti

0 komentaras

Parašyti komentarą

Turite prisijungti, norėdami parašyti komentarą.
  • Komentarų dar neparašyta.


Balsuoti gali tik nariai. Prašome Prisijungti arba Registruotis jeigu norite balsuoti.
Nuostabu! (0)0 %
Labai gerai (0)0 %
Gerai (0)0 %
Patenkinamai (0)0 %
Blogai (0)0 %
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas google rank checker