Oj! Kur dingo JavaScript? Jūsų naršyklėje yra išjungtas JavaScript palaikymas, arba jo išvis nėra. Prašome įjungti JavaScript savo naršyklėje, jeigu norite matyti šį puslapį tvarkingai, arba atnaujinkite savo naršyklę į tokią, kuri palaiko JavaScript.

Straipsniai

CSGO PRIME STATUS

Čia paaiškinsime Counter-Strike Global Offensive Prime Status reikšmę ir kaip tai veikia.

Kas yra Prime STATUS?Prime status tai yra papildoma funkcija CSGO, kurią gauti galite nusipirkti per Steam arba gauti pasiekus 21 žaidėjo lygi žaidime. Prime Status žaidėjai gauna papildomas galimybes žaidime.Kokios papildomos galimybės turint Prime Stautus?Žaidėjai kurie turi Prime, yra sujungiami tik su kitais Prime žaidėjais, kas padeda sumažinti galimybę žaisti prieš čyterius. Bėje, Prime turintys žaidėjai gali gauti papildomų Prime-exclusive suvienyrų, item'ų, skin'ų ar ginklų cases. Bei prieiga prie visų Community-operate serverių.Kaip gauti prime statusą?Yra du būdai:

* Nusipirkite iš Steam Counter-Strike Global Offensive puslapio (paspaude čia)

* Pasiekite 21 ar didesnį žaidėjo lygį žaidime. (profile level).Aš jau esu 21 žaidėjo lygio žaidime. Kaip ijungti PRIME STATUS?Visi žaidėjai kurie turėjo ir žaidė CSGO per penkerius metus iki 2018 Gruodžio 6'os automatiškai gavo Prime status. Kad įjungtumėte savo Prime status'ą :

Įjunkite žaidimą.

Spausktie ant Play (kairėje viršuje)

Spauskite ant Prime status esančio viršuje per vidurį.(paveikslėlyje galite matyti.)

Ar galima pašalinti Prime Status iš account ?NE. Šiuo metu nėra jokių būdų pašalinti prime status iš vartotojo žaidėjo.Ar gali PRIME ir ne PRIME žaidėjai žaisti kartu ?Taip. Bet tik tokiu atvėju, jei žaidėjai buvo susijungę dar prieš prisijungiant į žaidimo serverį - pvz. Susijungėte su draugu į vieną lobby kad žaisti kartu. Tokiu atvėju jūs žaisite non-PRIME serveryje, kur visi kiti dažniausiai žaidžia be prime statuso.non-Prime žaidėjui nėra galimybės žaisti Prime serveryje.

Lifelord 2020 gruodžio 12 528 perskaitymas 0 komentaras 0 reitingas Spausdinti

0 komentaras

Parašyti komentarą

Turite prisijungti, norėdami parašyti komentarą.
  • Komentarų dar neparašyta.


Balsuoti gali tik nariai. Prašome Prisijungti arba Registruotis jeigu norite balsuoti.
Nuostabu! (0)0 %
Labai gerai (0)0 %
Gerai (0)0 %
Patenkinamai (0)0 %
Blogai (0)0 %
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas google rank checker