Oj! Kur dingo JavaScript? Jūsų naršyklėje yra išjungtas JavaScript palaikymas, arba jo išvis nėra. Prašome įjungti JavaScript savo naršyklėje, jeigu norite matyti šį puslapį tvarkingai, arba atnaujinkite savo naršyklę į tokią, kuri palaiko JavaScript.

Straipsniai

CSGO savo žaidimo tobulinimas

Čia rasite keleta patarimų kaip geriau žaisti šį žaidimą.
Pirmas ir svarbiausias dalykas kurį siūlyčiau, nepradėkite žaisti Competitive žaidimų būnant dar tik pačioje pradžioje ir nemokant žaisti:

Competitive yra žaidimas iki 16 round wins, max 30 round - galimybe baigti lygiosiomis. Tai yra turnyro tipo kompeticija, dėl to ir vadinama competitive.Competitive žaidime reikia laimėti 10 kartų, kad matytumėte savo RANK.( ne rounds, o games - 16 round win per žaidimą) Laimėti leidžiama 2 žaidimus per dieną, tad užtruktumėte bent 5 dienas, o svarbiausia dalis šio tipo yra jūsų RANK (nurodyti žemiau esančiame paveikslėlyje).

RANK skaičiavimas vyksta nuo jūsų pirmojo žaidimo, nesvarbu laimėjote ar pralaimėjote. Tad jeigu jūs dar nemokate žaisti, o pradeda nuo competitive ir žaidžiate prastai - jūs labai pabloginsite savo galimybes gauti gerą rank po 10 laimėjimų.Tad pagalvokime kaip pvz: Neturite praktikos, pradedate iškart žaisti ir neturite skills, galiausiai baigiate žaidimą su asmeniniu rezultatu : 5 kills 18 deaths ir nutempiate savo komandą žemyn, nes atrodo kad jie žaidė keturiese prieš 5. Galiausiai pralaimite arba būnate iškick'inti iš žaidimo savo komandos draugų, nes jiems naudingiau turėtu bot'ą. Patikėkite taip būna, ir tai tikrai blogai atsilieps jūsų rank'ui.Žaidžiant competitive, žaidimo gale jūs matysite savo komandos draugų rank'us jei jie juos turi. Arba tiesiog žaidimo pradžioje galite jų paklausti. (dažnai būna, kad žaidėjai mėgsta pašiepti šį klausimą, ir atsako sarkastiškai arba meluodami.)10 win kelias : Žaidžiant ir nežinant savo rank, csgo žaidimas tikrina jus kad galėtu nustatyti jūsų žaidimo lygį. Todėl reikia stengtis pasirodyti kuo geriau norint gauti geresnį rank.

Pradžioje žaisite su maždaug vidutinio rank žaidėjais, tokiais kaip Master Guardian ir panašiai, atsižvelgiant į jūsų žaidimą, bei laimėjote ar ne, sekantis žaidimas gali būti su aukštesnio arba žemesnio lygio rank žaidėjais. Tiesa, nusileisti žemyn yra lengviau nei pakilti.

Jeigu po 10 laimėtu žaidimų jūsų rank bus žemas, bus ilgas ir sunkus kelias kylant į viršų, kartais žaidėjai žaidžia metų metus ir vistiek nesugeba pakilti labai aukštai.Counter-Strike Global Offensive reikalauja greitos reakcijos ir situacijos įvertinimo.Žaidimo tipas yra šaudyklė, tai pagrinde ir siūlyčiau pradžioje mokintis greit ir taikliai šaudyti.

Kad tai padarytumėte, puikiausia pradžia būtu žaidžiant CSDM/DEATHMATCH serveriuose, kadangi mirštant jūs vėl prisikelsite ir nereikės laukti kol round baigsis. Tokiu atveju jūs gal dažniau mirsite, bet turėsite daugiau šansų ir išlikti žaidime, greičiau vertinti situacijas.

Žaiskite ne CSGO official serveriuose, o Public serveriuose, ten galite rasti CSDM su Headshot only option, kas reiškia kad varžovą nušausite tik pataikę į galvą - daug sunkiau, bet tai padeda tobulėti.TAIKLUMAS :

1, Laikykite taikinuką maždaug varžovo galvos/krutinės aukštyje, kad pamačius netektu perilgai prisitaikyti.

2, Šaunant norite nusitaikyti tiesiai į galvą.

3, Yra skirtingi tipai skirtingam ginklui kaip šaudyti-

Pistoletai - dažniausiai kiekvienai kulkai reikės po vieno paspaudimo

Kaikurios pompos, scout, awp irgi veikia po vieną šuvį.

DIdžioji dalis automatinių ginklų - paspaudus ir laikant šaudys kol baigsis apkaba - bet nepamirškite:

Ginklai turi savo spray pattern - kaip kulkos krypsta jei šaudoma daug ir iškart, kadangi ginklas juda.

Todėl su automatu rekomenduojama norint šauti į galvą paleisti po kelias kulkas o ne spray'inti.

Jeigu spray'inate arba lietuviškai sakant drožiate, tuomet rekomenduočiau taikytis į pilvą, ir labai svarbu išmokti spray patterns, kad galėtumėte išlaikyti taiklumą stabilų.Kaikurie pattern :Taippat tinkama pradžia praktikuoti taiklumą, prisiderinimą prie ginklų ir situacijų įvertinimo yra GUNGAME stiliaus žaidimas.

Gungame mod'as dažniausiai leidžia irgi žaisti CSDM tipo žaidimą, kad mirę iškart prisikeliat, bet taippogi paspirtis yra greičiau nušauti kuo daugiau varžovų, kadangi tik tokiu būdu gausite sekantį ginklą. O žaidimą laimi greičiausiai per visus ginklus perėjęs žaidėjas.

Žaidžiant Gungame taippogi išmoktumėte įvaldyti kuo daugiau skirtingų tipų ginklų, bei tai padėtu jūms pasirinkti savo favoritus, su kuriais dažniausiai norėsite žaisti yprastai.Kai jau jaučiatės pasitikintys savimi, siūlyčiau išbandyti ir Casual, kur taippat yra Ranks, bet mažiau žmonių į tai žiūri rimtai, todėl jūs galėsite pajusti ką reiškia ruoštis round'ui, ir jei mirštate - gali tekti ilgai laukti kol round pasibaigs bei vėl galėsite save išbandyti. Tokiuose žaidimuose siūlyčiau koncentruotis į mokinimasi pačių žemėlapių, savo strategijų skirtinguose žemėlapiuose, bei komandinio žaidimo. Nepamirškite, tai jau nebe individualus žaidimas, tai komandinis žaidimas, todėl svarbu ir derintis vieni prie kitų, ir padėti, ir nepamiršti, kad galiausiai nepadėjus kitiems galite likti vienas prieš kelis varžovus, kas dažniausiai nekaip baigiasi.

PLIUS - MINUS teriminas - tai terminas leidžiantis įvertinti žaidėjo situaciją kaip jis žaidžia žaidimą. Paprasta, KILL ir Death, jei nužudėte daugiau kartų nei mirėte pats, reiškia jūs esate pliuse. Nužudėte mažiau nei mirėte - minuse.

Remiantis šiuo paprastu metodu galite vertinti savo žaidimo grafą, ją galite pritaikyti kiekviename CSGO žaidimo tipe, sakyčiau net kiekvienam CS žaidime, tiek ir 1,6, source ar net 2D.

Siūlyčiau naudoti tai kaip jūsų rodikliu, ir aišku pagal KILL ir death galite sekti kaip jūms sekasi tobulėti, bei kada maždaug jau laikas kilti į kitokius challenges.

Nesilaikykite medotikos taip, lyg 21kill ir 20 death yra labai geras rezultatas, tai yra vidutiniškai. Taippogi atsižvelkite pozicijoje kurioje esate tarp kolegu, žinoma jei esate pačiame viršuje, reiškia dirbate nebloga. Užsibrėškite aukštesnius tikslus nei sėdėti +1 kill nei death. Visada reikia siekti daugiau norint tobulėti, arba pradėsite galvoti jog esate geriausias ir galiausiai prisvilsite.Dar vienas būdas kaip tobulinti savo žaidimą, tai išnaudoti Workshop training map'us, kuriuose galite susidurti su simuliuojamomis situacijomis, kaip tobulinti aim, prefire ir panašiai. Pamoką apie tai galite rasti mūsų skiltyje, Pamoka - CSGO Treniruotės.

Lifelord 2020 gruodžio 05 680 perskaitymas 0 komentaras 0 reitingas Spausdinti

0 komentaras

Parašyti komentarą

Turite prisijungti, norėdami parašyti komentarą.
  • Komentarų dar neparašyta.


Balsuoti gali tik nariai. Prašome Prisijungti arba Registruotis jeigu norite balsuoti.
Nuostabu! (0)0 %
Labai gerai (0)0 %
Gerai (0)0 %
Patenkinamai (0)0 %
Blogai (0)0 %
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas google rank checker