Oj! Kur dingo JavaScript? Jūsų naršyklėje yra išjungtas JavaScript palaikymas, arba jo išvis nėra. Prašome įjungti JavaScript savo naršyklėje, jeigu norite matyti šį puslapį tvarkingai, arba atnaujinkite savo naršyklę į tokią, kuri palaiko JavaScript.

Straipsniai

CSGO startup nustatymai

Paaiškinsime kaip veikia Counter-strike global offensive paleidimo komandos ir kaip jos gali jūms padėti.
Jūs labiau gilinatės į šį žaidimą ir vis ieškote kaip surasti dar galimybių patobulinti savo nustatymus ? Ši informacija gali jūms praversti!CSGO launch options - tai komandos kurias jūs galite išsaugoti kartą ir žaidimas bus paleidžiamas naudojantis jomis iki kol jūs jas vėl norėsite pakeisti.

Jos gali padėti jūms optimizuoti žaidimą, priversti kompiuterį veikti greičiau ir labiau koncentruotis ties žaidimu, bet apie tai vėliau, paaiškinsime kiekvieną komandą ir jūs patys pasirinksite ko jums reikia.Prieš pradedant naudoti šias opcijas, rekomenduojame prieš tai įgyti patirties žaidžiant šį žaidimą, kad suprastume - ar tai iš tiesų jūms padeda ar pablogina situaciją.KAIP PAKEISTI START-UP NUSTATYUMUS CSGO :Tai visai paprasta, tiesiog sekite šios žyngsnius :

1. Įsijunkite STEAM programą ir eikite į Library skirtį.

2. Susiraskite Counter-strike Global Offensive ir spauskite ant jo dešiniu pelės mygtuku.

3. Pasirinkite Properties atsiradusioje meniu.

4. Paspauskite ant Set Launch. (Rasite pirmame atsidariusiame sektoriuje - GENERAL)

5. Įrašykite norimas komandas (Rašant komandas turite rašyti kartu su nurodytais ženklais kaip + ar -, jei rašote daugiau nei vieną komandą, palikite tarpą tarp jų.)

6. Paspauskite OK, išjunkite Properties langą ir galite Įjungti žaidimą bei išbandyti!Geriausios SET-LAUNCH KOMANDOSŠis sarašas padės jums išsirinkti geriausias komandas atitinkančias jūsų lūkesčius.Komandos skirtos žaidimo langui:

-FULLSCREEN (arba -full) -ši komanda nustatys kad žaidimas būtu paleistas per visą ekraną, įprastai tai būna jau nustatyta,

-WINDOWED (arba -window; -sw; -startwindowed) -ši komanda tiems, kurie nori kad žaidimas atsidarytu kaip langas ir jūs galėtumėte matyti kitas programas bei turėti greitesnę prieiga prie jų. Tokiu atveju rekomenduojame papildomas keleta komandų nustatyti lango dydį. : -w [skaičius] (pločiui) ir -h [skaičius] (aukščiui).

-NOBORDER -žaidimo langas neturės sienelių.Komandos skirtis žaidimo performance gerinti:-HIGH -ši komanda nustatys, kad žaidimas būtu leidžiamas dideliu/high prioritetu kompiuterio skiriamais resursais (ram,cpu). Tokiu atveju kompiuteris susikoncentravęs į CSGO, kitas aplikacijas kurios veikia paliks nuošalėje. Tai puikus būdas padėti žaidimo greičiui, sumažinti lag'us ir padidinti FPS.

-THREADS [SKAIČIUS] -ši komanda leidžia jūms nustatyti kiek CPU CORES turėtu būti susikoncentravę į CSGO žaidimą. Tai taippat gali šiektiek padėti žaidimo greičiui. (Nenaudokite šios komandos jei nežinote tiksliai kiek cpu cores turi jūsų kompiuteris).

+MAT_QUEUE_MODE 2 -ši komanda įjungia multicore rendering, bei leidžia kompiuteriui naudoti daugiau galios kuriant paveikslėlius.

-NOVID -ši komanda išjungia paleidimo video bei leidžia greičiau įjungti žaidimą.

+FPS_MAX 0 -ši komanda išjungia standartinius limitus FPS nustatymams. Kuo didesnis FPS jūsų žaidime, tuo patogiau ir lengviau atrodys žaidimas, kadangi daugiau vaizdų per sekundę/Frames per Second. Jei norite galite pakeisti 0 į tam tikrą numerį, pvz +fps_max 200. Aišku galų gale skaičius maximalus priklauso nuo jūsų kompiuterio galingumo.

-TICKRATE 128 -ši komanda yra offline serveriui. Jei norite žaisti su draugais, yprastai ši komanda nustatyta tickrate 64. Galingiems kompiuteriams galima nustatyti ir daugiau.

-REFRESH 144 -ši komanda yra skirta jūsų monitoriaus išnaudojimui. Paprasti monitoriai dažniausiai turi tik 60hz, tad jei jūs turite greitesni monitoriu, kaip 144 ar net 240hz, rekomenduojame koreguoti šią komandą ir išnaudoti ją.

+CL_FORCEPRELOAD 1 -ši komanda liepia žaidimui užkrauti visas teksturas ir dizainus žaidimo dar net neįjungus žemėlapio, kas leidžia greičiau žemėlapiui veikti žaidžiant ir gali šiektiek prisidėti prie FPS pakilimo.Papildoma naudinga komanda žaidime:-CONSOLE -ši komanda įjungia console tik pasileidus žaidimui, tai gali būti patogu jei jūs mėgstate įvesti kažkokias tai komandas prieš pradedant žaisti.

Primename, šios komandos yra skirtos ne pradedantiesiems, o jau turintiems patirties ir suprantantiems ką daro.

Todėl jei jūs perspausite savo kompiuterį ir jis gal net suges, tai yra jūsų pačių atsakomybė.

Lifelord 2020 gruodžio 07 549 perskaitymas 0 komentaras 0 reitingas Spausdinti

0 komentaras

Parašyti komentarą

Turite prisijungti, norėdami parašyti komentarą.
  • Komentarų dar neparašyta.


Balsuoti gali tik nariai. Prašome Prisijungti arba Registruotis jeigu norite balsuoti.
Nuostabu! (0)0 %
Labai gerai (0)0 %
Gerai (0)0 %
Patenkinamai (0)0 %
Blogai (0)0 %
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas google rank checker