Oj! Kur dingo JavaScript? Jūsų naršyklėje yra išjungtas JavaScript palaikymas, arba jo išvis nėra. Prašome įjungti JavaScript savo naršyklėje, jeigu norite matyti šį puslapį tvarkingai, arba atnaujinkite savo naršyklę į tokią, kuri palaiko JavaScript.

CSZ.LT APIE MUS

CSZ.LT - Tai tinklalapis kuris anksčiau priklausė tuo pačiu adresu mūms, tai buvo prieš maždaug 11 metų jau ( 2009 kovą - 2009 gruodį ). Atrodo tai nedidelis laiko tarpas, bet tinklalapis buvo pasiekęs labai daug. Per pirmus porą mėnėsių tinklalapis iškilo kaip populiariausias lietuviškas Counter-strike web tinklalapis apie Counter-Strike 1.6, Counter-Strike 2D ir Counter-Strike Source. O lankomumas pike buvo pasiekęs virš 100 registruotu narių per parą, iki 7000 unikalių lankytojų per parą. Registruotų narių kiekis viršijo 20 tūkst. Visas pamokas ir informacija pateikta puslapyje rašomę patys, aišku ne visa informacija atsiranda iš mūsų pačių, mes ją perteikiame savo lankytojams kuo paprastesniu ir patogesniu būdu, todėl iš užsitarnavome populiaruma praeityje.
Kūrėjas tuo metu dar buvo jaunas ir neturėjo resursu išlaikyti tokį populiarų tinklalapi ant savo pečių, aišku turėta patirtis jau buvo ( Prieš tai turėtas projektas sgame.xz.lt irgi buvo tapes vienas populiariausiu tinklalapių lietuvoje.). Bet išėjo taip, kad tinklalapį su savo galiojimu į pabaiga einančia CMS tinklalapiui užkrėtė hakeriai virusais ir atakavo visą hostingą - kuris pareikalavo pirkti privatų serverį nes neišgali kitaip išlaikyti tokių atakų srautų. Perksikėlėme i nelabai žinomą bet nebrangų kitą hostingą, kuris visai neatsilaikė ir virusai per kelias savaites nulaužė visą svetainę. Bandėme atkurti duomenų bazes ir failus, bet beprasmiškai.
ATĖJO GALAS CSZ.LT ERAI.


MES SUGRYŽOME! : Taspats kūrėjas, bet jau suaugęs ir su savais resursais. Taspats tinklalapio adresas! Taspats žaidimas tik naujesnė versija! Saugesni CMS tinklalapiui.
Idėja tokia : šiuo metu neradau jokiu lietuviškų tinklalapių kurie man duotu naudingu žinių išmokti kažko naujo apie CSGO žaidimą, reiškia turėtu būti žmonių irgi ieškančių to pačio. Pamokas teks kurti naujas nuo pradžių, kadangi daugelis jų net neegzistuoja, nebent kažkas šiektiek iš angliškų versijų.

Counter-strike Global Offensive šiuo metu yra vienas populiariausiu online shooting žaidimų pasaulyje su bene daugiau nei 1 milijonu žaidėju per menesį. Socialiniuose tinkluose bei vien steam grupėse esu daug laiko, bet sunku rasti žmonių kurie būtu panašaus mastymo kai kada norisi pažaisti ar panašiai, todėl šiame tinklalapyje tikiuosi surinkti
CSGO žaidėjus kurie irgi ieško ne tik išmokti žaidimo paslapčių, bet ir surasti kolegų žaidėjų o gal varžovų
.
Yra žmonių kuriems aktualu yra item trade/ žaidimo skin\'ų pardavinėjimas, šia tema taip pat bus galima dalintis šiame tinklalapyje.
Tikimės vystyti diskusijų forumą ir kalbėsimės įvairiausiomis temomis, ne tik susijusiomis su CSGO.
Planuojame rengti konkursus bei turnyrus, organizuoti klanus bei padėti vieniems rasti kitus.
Laukite naujienų, daugiau atnaujinimų, informacijos bei resursų artimiausiu metu.

CSZ.LT

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas google rank checker